Aktuality

Den žen 🌹

Milé ženy, namíchali jsme pro nás nový drink. Každá z nás má svého malého prince, minimálně v srdci. A my jsme jednoho takového namíchali 🙂
💙 Malý princ 💙  je vytvořen z německého ginu Elephant*, který mj. obsahuje i plody BAOBABU, naleznete v něm fresh pomeranč, jablkový džus, který se snoubí s lokálními jablky v ginu.
Zahalen je do bazalky a nesmí chybět růže. Protože růže je růže je růže…🌹
Kdo chce vědět víc:
*Gin Elephant:
Elephant se destiluje pouze v malých dávkách a je tedy poměrně vzácný. Společnost stojící za jeho výrobou posílá 15% veškerého zisku dvěma nadacím na záchranu afrických slonů. Chce tak podpořit ochranu africké přírody a přispět tak k tomu, aby i budoucí generace mohly poznávat přirozenou krásu těchto kouzelných krajů. Každá šarže je pojmenována po slonech, které partneři značky Elephant Gin pomáhají chránit.
Kromě lokálních jablek používá ještě dalších 13 botanicals. Nejzajímavější jsou určitě africké rostlinné přísady, které gin tolik odlišují od ostatních. Jde o čertův dráp (Devil’s Claw), jihoafrický sukulent s hořkou aromatickou chutí, lví ucho (Lion’s Tail), africkou magickou bylinku, plody baobabu z Malawi, super ovoce obsahující 3x více vitaminu C než pomeranč, buchu, rostlinu chutí podobnou černému rybízu a druh afrického pelyňku dodávající hořké květinové tóny (African Wormwood). Kromě těchto botanicals se také využívá jalovce, zázvoru, pomerančové kůry, čínské skořice, levandule, borovice, bezového květu a pimentovníku (dodává lehce pepřové tóny).